Szanowni  Państwo,

Gdybyśmy mieli odpowiedzieć na Państwa pytanie dlaczego prowadzimy firmę zajmującą się Public Relations? - To powiedzielibyśmy, że lubimy myśleć, kochamy tworzyć i kreować, że potrzebujemy  adrenaliny, że mamy satysfakcję gdy firmy bądź ich produkty zdobywają rynek a ich wizerunek staje się dzięki nam wiarygodny. 

Możemy teraz wymienić nasze mocne strony i pokazać profesjonalizm wtedy jednak czytając wizytówkę  naszej firmy mieli byście Państwo wrażenie, że już to wielokrotnie czytaliście poszukując firmy PRowej. 

Nasze sukcesy pisze historia firm, które działają i wydarzeń, o których się nadal mówi, bo trzeba mieć swoje DNA!

Głównym punktem naszej oferty jest specjalizacja – HoReCa Public Relations oraz FMCG. Oferta skierowana do hoteli, restauracji oraz produktów, które chcą wejść na rynek HoReCa i produktów, które zamierzają rozwijać swój potencjał na rynku hotelarsko - gastronomicznym. Nie  jest nam również obca branża luksusowych alkoholi.

Warto mieć dzisiaj specjalizację gdyż trzeba mieć swój wizerunek i być wiarygodnym. Krótko mówiąc robimy to w czym mamy doświadczenie i praktykę. Śmiało możemy powiedzieć, iż jesteśmy pierwszą firmą Public Relations specjalizującą się w rynku HoReCa, a to już jest mocny argument. Oczywiście, nie zamykamy się tylko na rynek HoReCa bo z pewnością ofertą zmieścimy się w innych branżach ponieważ zespół naszych współpracowników też ma swoje zawodowe DNA.

Mamy nadzieję, że te kilka zdań wypisane w naszej karcie menu zachęci  Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.Warto z nami współpracować bo wiemy kiedy postawić przecinek a kiedy kropkę na i…

Zapraszamy do współpracy!